Co u sąsiada wypada – wypad na Targi Przedsiębiorczości Społecznej

Co u sąsiada wypada – wypad na Targi Przedsiębiorczości Społecznej
W listopadzie podczas III Targów Przedsiębiorczości Społecznej braliśmy udział w obchodach Dni Kultury Solidarności.

Główne obchody rozpoczęły się w sobotę od spotkania z  bohaterami serialu Ranczo i spółdzielcami ze spółdzielni socjalnej Poezja Smaku z Kościana. Kulminacją obchodów były jednak same Targi Przedsiębiorczości Społecznej, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przez cztery dni przy stoisku Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, które pomagało nam powstać udzielało wszystkim zainteresowanym porad z zakresu ekonomii społecznej.

My również mieliśmy szansę zaprezentować swoją działalność wśród innych spółdzielni socjalnych takich jak: Otwarci, Poezja Smaku,  Anima, Masterpunkt, Kwant, Kamerdyner i Divertimento. Nasze stoisko odwiedzili uczestnicy dwóch wizyt studyjnych ze Śremu – organizatorzy umożliwili gościom nie tylko spotkania z innymi spółdzielcami, ale także wzięcie udziału w przygotowanych przez Stowarzyszenie warsztatach.

Bo Targi to nie tylko stoiska wystawiennicze. To również konferencje, panele dyskusyjne oraz różnego rodzaju warsztaty. Tegoroczna edycja pokazała, że potencjał przedsiębiorstw społecznych jest niezwykle duży – trzeba tylko znaleźć odpowiednią formułę jego wyrażenia. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.

Kontakt

Czerwonak, ul. Gdyńska 87 A

Spółdzielnia Socjalna Dąb
Czerwonak, ul. Gdyńska 87 A,
spoldzielnia.socjalna@o2.pl
tel. 724-602-015
KRS 0000344971
REGON 301329454

Jesteśmy częścią grupy:
Co u sąsiada wypada - wypad na Targi Przedsiębiorczości Społecznej - Dąb
spoldzielnie.org